wine country

Par mums

Wine Country ir kā ģimene, un mēs vēlamies, lai jūs justos tāpat - vienmēr laipni gaidīti jebkurā diennakts laikā, mēnesī, gadā.

Viss sākās ar sarunu pie vīna glāzes. Mēs sapratām, ka vienkārši labu vīnu pieejamība par pieņemamām cenām Latvijā ir ierobežota. Iespējams iegādāties masu produkcijas vīnus lielveikalā vai arī augstākas klases vīnus specializētajos vīna veikalos, kur nereti cenas pārsniedz vēlamo budžetu. Starp šīm divām izvēlēm ir kategorija, kurā musuprāt pietrūkst piedāvājums. Un mēs izlēmām to labot!

Mēs vēlamies atšķirties no citiem. Mēs esam rūpīgi izvēlējušies ražotājus un vīnus ar stāstu, ir augsti novērtēti novērtēti, godalgoti un tajā pašā laikā par pieņemamu cenu. Jūs, iespējams, neatradīsit pie mums lētus jeb tā saucamos "apakšējo plauktu vīnus". Taču pie mums iespējams atradīsiet kādu slēpto dārgakmeni, kuru neviens, izņemot mūs nebija pamanījis līdz šim. Galvenokārt, jūs atradīsit labu un ļoti labu vīnu klāstu par labu, pieejamu cenu.

Mēs sākam ar plašu vīnu klāstu no netālās Itālijas. Šī valsts vienmēr sagādā smaidu sejā - pastaigas Romā, kalnainā Toskāna, slēpošana Alpos, dažādās pludmales, jūras un ezeri un, protams, ēdieni un vīni, kā arī draugu kompānija. Ir grūti atrast kaut ko tādu, kas varētu sacensties ar siltu itāļu vakaru, draugiem, kas kopā gatavo ēst, bauda lieliskus ēdienus, lieliskus vīnus un galvenais kompāniju.

Un tad, protams, ir Anglija. Droši vien esat dzirdējuši vairāk par vīna ražošanu Latvijā un Igaunijā, nevis to, ka daži no pasaulē labākajiem dzirkstošajiem vīniem nāk tieši no Lielbritānijas. Un mēs esam gandarīti, ka mēs, dārgie draugi, varam piedāvāt šos daudziem vēl nezināmos neslīpētos dimantus. Pamazām mēs pievienosim dažādus vīnus no citām valstīm, bet, kā jau minējām, vispirms mēs vēlamies būt pārliecināti, ka tas, ko mēs piedāvājam, kvalificējas kā vienkārši labs vīns.

Priekā!

  #sgw

# vienkārši labi vīni

Sekojiet Wine Country